Movies
Ratings
15
MasqueradeRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.5
The MatrixRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0