Movies
Ratings
236
Inside MenRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 5.0
Dumb and DumberRated ★ 5.0
Rain ManRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
BraveheartRated ★ 5.0
Million Dollar BabyRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.5- Romeo and JulietRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
A Good Day to Die HardRated ★ 5.0