Titles you rated
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
5th RepublicRated ★ 5.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 0.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0- GokusenRated ★ 3.0
Prison Break Season 4Rated ★ 3.5
Prison Break Season 3Rated ★ 3.5
Prison Break Season 2Rated ★ 3.5
What Happens to My Family?Rated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0