Movies
Ratings
84
The Perfect World of KaiRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 4.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
ColombianaRated ★ 4.0
PompeiiRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
CommitmentRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 3.5
ThorRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.5