Series
Ratings
150
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.0
One Well-Raised DaughterRated ★ 3.0
My Mother Is a Daughter-in-lawRated ★ 3.0
Dr. FrostRated ★ 1.5
First Wives' ClubRated ★ 2.5
New Tales of the GisaengRated ★ 1.5
Five FingersRated ★ 1.5
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 4.0
BloodRated ★ 3.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 1.0
SoulRated ★ 2.5
The Great WivesRated ★ 2.0
Fashion KingRated ★ 1.0
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 4.5
SpyRated ★ 3.0
Ruby RingRated ★ 3.0
Hotel KingRated ★ 4.0
Marry Him If You DareRated ★ 2.0
May QueenRated ★ 2.0
Bel AmiRated ★ 2.0