Titles you rated
Secret LoveRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 3.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 2.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
HealerRated ★ 5.0