Titles you rated
New WorldRated ★ 2.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Taken 3Rated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 2.5
San AndreasRated ★ 1.5
TranscendenceRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 1.5
Django UnchainedRated ★ 2.5
The WolverineRated ★ 2.5
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
Confession of MurderRated ★ 2.5
Non-StopRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.5