Movies
Ratings
110
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The HimalayasRated ★ 3.5
Mood of the DayRated ★ 3.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.5
The PhoneRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 3.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.0