Movies
Ratings
715
Frozen FeverRated ★ 2.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 1.5
DittoRated ★ 2.5
Resident EvilRated ★ 1.5
Sex and the CityRated ★ 2.5
The Peanuts MovieRated ★ 4.0
ChloeRated ★ 2.5
Midnight DinerRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 2.5
MapadoRated ★ 2.0
Big FishRated ★ 2.0
GravityRated ★ 3.0
BraveheartRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
Sex Is ZeroRated ★ 1.5
Infernal Affairs IIRated ★ 4.0
Honey and CloverRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.0