Series
Ratings
341
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.5
Natsume Yujin-choRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 4.5
HealerRated ★ 2.5- Lotus Flower FairyRated ★ 3.0
- General HospitalRated ★ 3.0
MRated ★ 4.0
HERORated ★ 4.0- Eyes of DawnRated ★ 3.0
- Super RookieRated ★ 3.0