Titles you rated
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.5
SleepRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0