Titles you rated
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
The DictatorRated ★ 2.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
WonderRated ★ 4.0
Frances HaRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 4.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0
Inside meRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 3.5
My Dear EnemyRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
Becoming JaneRated ★ 4.5
BurningRated ★ 0.5
Letters to JulietRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
Hana and AliceRated ★ 3.0
The JudgeRated ★ 4.0