Titles you rated
Killing EveRated ★ 2.5
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 3.5- Solitary Gourmet SPRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 3.0
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
Ms. HammurabiRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5