Titles you rated
PinocchioRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 4.0
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 5.0
You Are All SurroundedRated ★ 1.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
For You in Full BlossomRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 2.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 2.0
Oh My GhostRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0