Movies
Ratings
15
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0