Titles you rated
InceptionRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.5
Hot Young BloodsRated ★ 1.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 2.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.0