Titles you rated
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
ReverseRated ★ 3.5- DEATH NOTERated ★ 2.0
Worlds WithinRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
PunchRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Steal HeartRated ★ 4.5
SignRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Live Up To Your NameRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.0