Titles you rated
 Groundhog DayRated ★ 4.5 Groundhog DayRated ★ 4.5
 Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0 Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
 BargainRated ★ 4.0 BargainRated ★ 4.0
 Notting HillRated ★ 5.0 Notting HillRated ★ 5.0
 La La LandRated ★ 5.0 La La LandRated ★ 5.0
 Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0 Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
 DriveRated ★ 5.0 DriveRated ★ 5.0
 Danny CollinsRated ★ 5.0 Danny CollinsRated ★ 5.0
 Versus: The Life and Films of Ken LoachRated ★ 5.0 Versus: The Life and Films of Ken LoachRated ★ 5.0
 The Iron LadyRated ★ 4.0 The Iron LadyRated ★ 4.0
 Total EclipseRated ★ 5.0 Total EclipseRated ★ 5.0
 Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5 Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5
 AlexanderRated ★ 4.5 AlexanderRated ★ 4.5
 The MercilessRated ★ 5.0 The MercilessRated ★ 5.0
 OkjaRated ★ 5.0 OkjaRated ★ 5.0
 The World of KanakoRated ★ 4.5 The World of KanakoRated ★ 4.5