Movies
Ratings
48
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
SocialphobiaRated ★ 2.5
San AndreasRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 4.0