Titles you rated
BugoniaRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.5
Small Things Like TheseRated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
An EducationRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Hijack 1971Rated ★ 2.0
SonatineRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 3.0