Movies
Ratings
195
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
EragonRated ★ 2.0
Fight ClubRated ★ 4.0
The Last Witch HunterRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5- Tears In The ArcticRated ★ 2.5
Tears in the AmazonRated ★ 2.0
The TerminatorRated ★ 3.0
BurntRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.5
RudderlessRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.5