Titles you rated
A Quiet PlaceRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 3.5
Chico & RitaRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
The BanquetRated ★ 2.0
The TreacherousRated ★ 2.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 3.5
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 1.5