Movies
Ratings
477
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The First OmenRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 2.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.0
Emergency DeclarationRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 5.0
The ShallowsRated ★ 2.5
MissingRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 2.0
FallRated ★ 2.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0