Series
Ratings
46
The LegendRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0- Smile, YouRated ★ 4.5
Scent of a WomanRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 5.0- Merry MaryRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
9 End 2 OutsRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.5- Holy LandRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
I Do, I DoRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
Me too, Flower!Rated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5