Titles you rated
- Super RookieRated ★ 4.0
GourmetRated ★ 3.0- Three FriendsRated ★ 4.0
A Love To KillRated ★ 3.0
Witch Yoo HeeRated ★ 3.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0
9 End 2 OutsRated ★ 3.5
I am Your TeacherRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5- Emperor of the SeaRated ★ 3.5
Incarnation of MoneyRated ★ 3.5
H.I.TRated ★ 3.5
Fashion 70'sRated ★ 3.5
Prince HoursRated ★ 3.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
All InRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 3.5