Titles you rated
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5- Love in the Big CityRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 4.0
Our Dating SimRated ★ 4.0
The King: Eternal MonarchRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.5- Doctor WhoRated ★ 5.0
- Doctor WhoRated ★ 5.0
- Doctor WhoRated ★ 5.0
- Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0