Titles you rated
SalvationRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
SuitsRated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.5
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.5
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 5.0
LegionRated ★ 4.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.5
Marvel's The PunisherRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
SuitsRated ★ 4.5
Lost in SpaceRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
LuciferRated ★ 3.5
Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 2.5
ArrowRated ★ 3.5