Movies
Ratings
34
Crows ZeroRated ★ 4.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 4.0
UnderworldRated ★ 5.0
Blade IIRated ★ 4.0
CrankRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 5.0
Transporter 3Rated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0