Titles you rated
TakenRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
BlindRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5