Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Bear Season 4Rated ★ 3.5
The Bear Season 3Rated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.0
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 3.0
Marvel's The PunisherRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
This Is the Zodiac SpeakingRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5- The FrogRated ★ 1.0
The AcolyteRated ★ 2.0
The Boys Season 4Rated ★ 3.5