Series
Ratings
118- Young SheldonRated ★ 4.0
- SKY CastleRated ★ 3.5
- Stranger ThingsRated ★ 4.0
- Stranger ThingsRated ★ 4.5
- My Hero AcademiaRated ★ 3.5
- My Hero AcademiaRated ★ 3.5
- My Hero AcademiaRated ★ 3.5
- The Secret CircleRated ★ 3.5
- Queer as Folk Season 5Rated ★ 4.5
- Queer as Folk Season 4Rated ★ 5.0
- Queer as Folk Season 3Rated ★ 5.0
- Queer as Folk Season 2Rated ★ 5.0
- Queer as Folk Season 1Rated ★ 5.0
- Criminal MindsRated ★ 4.0
- The Legend of Snow WhiteRated ★ 4.0
- The Penguins of MadagascarRated ★ 3.5
- The Penguins of MadagascarRated ★ 3.5
- The Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
- Land of the LustrousRated ★ 4.0
- Criminal MindsRated ★ 4.0