Titles you rated
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 1.0
Angry MomRated ★ 0.5
Oh My VenusRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 0.5
Crime Scene 3Rated ★ 1.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 1.0
Assassination ClassroomRated ★ 2.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
One More Happy EndingRated ★ 1.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Testimony of NRated ★ 0.5
Crime SceneRated ★ 0.5
The Light in Your EyesRated ★ 0.5
Assassination ClassroomRated ★ 1.0
One Punch ManRated ★ 1.0