Titles you rated
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 3.5
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 2.0
Death NoteRated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 3.5
ThorRated ★ 2.5
I, RobotRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.5