Titles you rated
The Greatest ShowmanRated ★ 2.0
Golden SlumberRated ★ 0.5
BumblebeeRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 1.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
HelplessRated ★ 2.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
Suicide SquadRated ★ 1.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 2.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 1.5
Howl's Moving CastleRated ★ 2.5
The ConjuringRated ★ 2.0
Slumdog MillionaireRated ★ 2.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 2.0