Movies
Ratings
15
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
WONDERSRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 1.0