Movies
Ratings
282
Another ChildRated ★ 5.0
ShopliftersRated ★ 5.0
LionRated ★ 5.0
Children of MenRated ★ 5.0
Muriel's WeddingRated ★ 5.0
Mistress AmericaRated ★ 3.0
The Last PrincessRated ★ 0.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
TrumboRated ★ 4.0
ColumbusRated ★ 2.0
Solidarity according to Women Solidarnosc wedlug kobietRated ★ 3.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Return to SenderRated ★ 2.0
PatersonRated ★ 5.0
Rough NightRated ★ 2.5
Final Fantasy: The Spirits WithinRated ★ 0.5
John QRated ★ 4.0
HolidayRated ★ 0.5
The UnfairRated ★ 5.0