Titles you rated
xXxRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
GodzillaRated ★ 3.5
Eagle EyeRated ★ 3.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.5
The OthersRated ★ 4.0
HulkRated ★ 4.0
The Final DestinationRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 4.0
Little ManRated ★ 4.5
District 13: UltimatumRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 2.5
SpyRated ★ 3.5
Zathura: A Space AdventureRated ★ 3.5
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.0