Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
The Diplomat Season 2Rated ★ 4.5
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.5
Goryeo-Khitan WarRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 4.5- Tetsu Ota Michiko, 2 Man KiroRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 4.5- Kodoku no Gurume Season 4 - Business trip in HakataRated ★ 4.5
- Kodokunogurume ōmisoka supesharu ~ tabe-osame! Setouchi shutchō-hen ~Rated ★ 4.5
- Beef tongue set meal with seafood bowl of Onagawa in SendaiRated ★ 4.5