Movies
Ratings
108
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 2.5
Real SteelRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.0
High School Musical 2Rated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 3.0- WishRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 4.5
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0