Titles you rated
The Big BlueRated ★ 3.0
The LoverRated ★ 4.0
Night on EarthRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.0
Ruby SparksRated ★ 3.5
Blue JasmineRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
CloserRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 5.0
The Light Between OceansRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.0
CarolRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 5.0
Laurence AnywaysRated ★ 4.5
MommyRated ★ 4.5
HeartbeatsRated ★ 4.0