Titles you rated
Cafe AmorRated ★ 4.0
Backstreet RookieRated ★ 3.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.5
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 4.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 4.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 4.5