Movies
Ratings
536
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
JoyRated ★ 2.0
SurrogatesRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 1.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
AliensRated ★ 4.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.0
From Dusk Till DawnRated ★ 3.5
HulkRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 2.0
Death NoteRated ★ 2.0
National TreasureRated ★ 1.5
IdentityRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 4.0
JawsRated ★ 3.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 5.0