Titles you rated
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The HostRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 3.0