Movies
Ratings
391
ArrivalRated ★ 5.0
Stranger Than FictionRated ★ 5.0
Marona's Fantastic TaleRated ★ 5.0
JokerRated ★ 3.5
The Act of KillingRated ★ 3.5
The Many Adventures of Winnie the PoohRated ★ 5.0
Winnie the PoohRated ★ 5.0
Finding DoryRated ★ 3.0
Peter PanRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 2.5
CocoRated ★ 4.0
The Darjeeling LimitedRated ★ 3.0
Velvet BuzzsawRated ★ 3.0
Sex and the CityRated ★ 3.0
Lady BirdRated ★ 3.5
Eat Pray LoveRated ★ 4.0