Titles you rated
The Truman ShowRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
LooperRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 2.5