Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 5.0
The Chronicles of EvilRated ★ 1.0
The SuspectRated ★ 0.5
Peppermint CandyRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 5.0
The Act of KillingRated ★ 5.0
Steel flowerRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 2.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 0.5
Kill Your DarlingsRated ★ 5.0
Cube ZeroRated ★ 5.0
Cube²: HypercubeRated ★ 3.0
The Next Three DaysRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
Man on High HeelsRated ★ 4.5
Our TownRated ★ 2.0
Children...Rated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 2.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.0