Titles you rated
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 5.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0