Titles you rated
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 2.5
The Solitary GourmetRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
Porco RossoRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 1.0
Moana 2Rated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Sing 2Rated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5