Titles you rated
SupernaturalRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0- K-foodie meets J-foodie Season 2Rated ★ 3.5
- K-foodie meets J-foodieRated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
My Fair Princess 2Rated ★ 5.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0
My Fair PrincessRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0