Titles you rated
SecretRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 5.0
The President's BarberRated ★ 3.0
Lump of SugarRated ★ 3.0
pace makerRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 5.0
SurrogatesRated ★ 5.0
GloveRated ★ 3.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
Insadong ScandalRated ★ 4.0
MontageRated ★ 4.5
Death BellRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 0.5
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 4.5
Fantastic FourRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 4.0